Doni të bëni një surprizë për ditëlindje? Ja si të dekoroni shtëpinë tuaj (Video) – Lajmi.net
Doni të bëni një surprizë për ditëlindje? Ja si të dekoroni shtëpinë tuaj (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 12:44, 15 March 2017
E ka i dashuri apo e dashura juaj ditëlindjen dhe jeni ende duke menduar se çfarë të bëni?

Lajmi.net ju gjen një zgjidhje. Duhet të niseni gjithmonë nga ideja se gjërat e vogla janë ato që prekin zemrën e njerzve më lehtë. Andaj, bëni të tilla gjëra, me dashuri të madhe.

Mbledhni fotografi nga albumi juaj dhe rregulloni ato në formë të shkronjave “Urime ditëlindjen,” pastaj ngjitni në mur.

Në pjesën e sipërme të murit, fryeni balona për ta mbushur të gjithë hapësirën dhe më pas lidhni me kordele të lëshuara poshtë.

Disa prej tyre, gjithashtu vendosni fotografitë më të mira, ose edhe më qesharaket të të dashurit/dashurës tuaj, në mënyrë që ta bëni qëndrimin edhe më të hareshëm.

Shikoni videon më poshtë dhe do të kuptoni deri në fund se si mund ta gëzoni atë që e doni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dekor, ditelindje, shtepi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball