Doner shtëpie (Video) – Lajmi.net
Doner shtëpie (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 0:40, 13 February 2017
Recetë me pak përbërës dhe të lehtë për përgatitje njëkohësisht edhe të shijshëm patjetër që do e preferonit për një ditë të përbashkët me familjen, më poshtë gjeni videon e mënyrës se si të përgatitini doner shtëpie, transmeton lajmi.net

Fjalët kyçe: doner, shtepi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3