Doli nga RTV21 por ja çfarë kontakti ka Labi me gazetarët e televizionit që e ‘rriti’ – Lajmi.net
Doli nga RTV21 por ja çfarë kontakti ka Labi me gazetarët e televizionit që e ‘rriti’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:21, 12 January 2018
17 vite karrierë në RTV21.

E ka kaluar një vit që kur prezantuesi Labinot Gashi la punën në këtë televizion, duke dalë në një tjetër TV me frekuencë nacionale, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, kjo gjë nuk ia ndërprejti edhe raportet që ka pasur me kolegët e televizionit ku punoi 17 vite.

Të paktën kështu shihet në një nga fotot që ai ka hedhur në Instastory, ku shihet me Ilir Berishën dhe Valonin, me të cilët punoi bashkë.

Po ashtu, në dasmën e Labit të mbajtur në shtator, ai të ftuar kishte kolegë nga RTV21, siç janë Visari e Blerona./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Labinot Gashi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool