Dokumentari emocionues për karrierën e Majlinda Kelmendit (Video) – Lajmi.net
Dokumentari emocionues për karrierën e Majlinda Kelmendit (Video)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:19, 29 July 2017
Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi padyshim se me suksesin e saj vitin e kaluar në Lojëra Olimpike ka hyrë në histori.

Por, një dokumentar është realizuar pikërisht suksesin e xhudistes kosovare dhe gjithë karrierën esaj, i cili rikthen të gjitha momentet dhe deklarata e protagonistëve për emocionet gjatë luftërave të Kelmendit, transmeton lajmi.net

Dokumentari i realizuar nga Klan Kosova, përfshin vet Kelmendin, trajnerin Driton Kuka, ish-ministrin e sportit, Memli Krasniqi, dhe shumë figura tjera.

Të gjitha emocionet, lëndimet, problemet dhe përjetimet e Majlinda Kelmendit gjatë asaj kohe, mënyrën se si ajo stërvitet, mund t’i gjeni në videon e mëposhtme.

Fjalët kyçe: Majlinda Kelmendi

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble