Do të ‘dridhet’ bota e futbollit nga ky transferim i Bayern Munichut – Lajmi.net
Do të ‘dridhet’ bota e futbollit nga ky transferim i Bayern Munichut
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 8:40, 26 November 2018
Bayern Munich kërkon një përforcim të madh nga Premierliga.

Bayern Munich po tenton që ta kapë një peshk të madh në Angli, por që u duhet të hapin arkën.

Skuadra gjermane ka dërguar skautët në ndeshjen, Tottenham – Chelsea, për ta shikuar nga afër lojën e Son Heung-min, përcjell “lajmi.net”.

Anësori i skuadrës ka kohë që po lidhet me një kalim në ‘Allianz Arena’, andaj bavarezët duan ta transferojnë atë.

Son ka kontratë me Tottenhamin deri në vitin 2023, andaj Bayern Munchen duhet të ofrojë më shumë se 80 milionë euro për shërbimet e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO