Do të befasoheni kur t’a mësoni se sa kohë mund të rrijë një mashkull pa kryer marrëdhënie – Lajmi.net
Do të befasoheni kur t’a mësoni se sa kohë mund të rrijë një mashkull pa kryer marrëdhënie
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 9:17, 1 September 2017
Pyetja që të i mundon femrat është: “Sa kohë mund të rrijë një mashkull pa kryer marrëdhënie?”.

Mjekët shprehen se një burrë mund të qëndrojë pa kryer marrëdhënie deri në 6 javë. Por kjo ndodh në se ai ka angazhime të shumta ditore.

E në se kalojnë 6 javë pa marrëdhënie ata do të bëhen nervozë, do të kenë luajtje të tenisonit, mugesë oreksi, pagjumësi.

Por lista është më e gjatë se kaq sepse mund të kenë edhe ndjenja kontadiktore për persona të caktuar si dhe fantazi të shfrenuara për persona që nuk i kanë asgjë.

Një këshillë që japin mjekët është se në se kalon shumë kohë dhe nuk gjeni partnere mund të vetë kërnaqni veten. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Meshkujt, Seksi

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble