Djemtë zhyten në një vrimë të vogël në tokë – ajo që ata gjejnë është e mrekullueshme – Lajmi.net
Djemtë zhyten në një vrimë të vogël në tokë – ajo që ata gjejnë është e mrekullueshme
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:26, 5 February 2018
Disa djemë filmuan momentin e pabesueshëm që u zhytën në atë që duket të ishte një pellg - për të gjetur diçka befasuese brenda tij.

Në pamjet e mrekullueshme, djali i parë shihet duke kërcyer në pellgun e vogël të ujit.

Ai zhduket për disa sekonda para se të shfaqet përsëri disa metra më larg, transmeton lajmi.net.

Pastaj kameramanët kërcenin për të zbuluar vetëm atë që kishte ndodhur me shokun e tij.

Menjëherë bëhet e qartë se pellgu është në fakt një vrimë e kaltërt – një hyrje në një shpellë nënujore që çon në det.

Videoja tregon se njeriu noton disa metra poshtë sipërfaqes në një shpellë të ngushtë.

Pas disa sekondash, ai rishfaqet pesë metra larg vrimës që kishte zhytur.

Më shumë se 570,000 njerëz e kanë parë klipin që kur u postua në Facebook. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO