Djemtë i pranohen në universitetet më të mira të botës, reagimi i nënës është magjpesës! – Lajmi.net
Djemtë i pranohen në universitetet më të mira të botës, reagimi i nënës është magjpesës!
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:16, 6 January 2018
Në emisionin e Elen ishte ftuar një familje e mahnitshme!

Nëna i kishte rritur e vetme fëmijët e saj, pa vend ku të strehohen dhe me vështirësi të mëdha në jetë.

Djali i tretë i kishte vdekur kësaj gruaje, mirëpo ajo gjente gjithmonë forcë që të luftonte për dy djemtë e tjerë të saj dhe shkollimin e tyre, shkruan lajmi.net

Një video ka qarkulluar në rrjetet sociale miliona herë, ku shihet se djemtë janë pranuar në universitetin Stanford dhe Harvard dhe atë me bursa të plota.

Historia e tyre është rrënqethëse, anda shikojeni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: elen, familje, Universitet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master