Djegni 100 kalori për pesë minuta – Lajmi.net
Djegni 100 kalori për pesë minuta
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:46, 3 February 2018
Keni nevojë të dobësoheni në stomak dhe në këmbë?

Janë disa ushtrime që mund t’i bëni në mënyrë që të arrini këtë qëllim, shkruan lajmi.net

Në videon më poshtë mund të shihni se cilat janë ato ushtrime. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 100 kalori, 5 minuta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble