Djaloshi që posedon shumë zëra (Video) – Lajmi.net
Djaloshi që posedon shumë zëra (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 19:52, 30 April 2017
Craig Ball është djaloshi i cili ka marrë pjesë në Got Talent, për t'i ikur jetës së tij së mëparshme. Ai është 24 vjeçar dhe është marrë me lyerjen e mureve, shkruan lajmi.net

Kur e bëri performancën e parë, mahniti të gjithë jurinë dhe publikun, duke kaluar kështu nëpër fazat e Got Talent, deri në finale.

Ai bënte shumë zëra, në një këngë të vetme.

Shikojeni performancën e tij në finale, personazhet e të cilës janë shumica të njejta me ato të performancës së parë në audicion. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Craig Ball, performance

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2