Djaloshi kërkon selfie me Putinin, shikojeni reagimin e presidentit rus kur nuk funksionoi telefoni – Lajmi.net
Djaloshi kërkon selfie me Putinin, shikojeni reagimin e presidentit rus kur nuk funksionoi telefoni
Autori: Lajmi.net BotaLajme 9:03, 7 December 2018
Një djalosh ka qenë pjesë e një ngjarjeje interesante me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin.

Presidenti rus, Vladimir Putin ka shfaqur durim të mirë në pritje për një fotografi me një djalosh gjatë një vizite të tij tek një grup i nxënësve.

Djaloshi kërkoi selfie me Putinin por papritmas iu shfaq një problem me telefon, transmeton lajmi.net.

I riu po shikonte si ta rregullonte problemin kurse Putin me plot durim e priste.

Në fund në vend se të realizonte një selfie me Putinin, i doli një fotografi e përbashkët me të rinjtë e tjerë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO