Djalit i bllokohet koka në shtratin për masazh – Lajmi.net
Djalit i bllokohet koka në shtratin për masazh
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:51, 27 September 2018
Një ngjarje interesante ka ndodhur në Kinë.

Zjarrfikësit në Jinhua, Kinë, u detyruan të përdorin një sharrë elektrike për të prerë një tavolinë masazhi për të liruar një fëmijë 10-vjeçar, transmeton lajmi.net.

Djalit, thuhet se i kishte ngecur koka në vrimë sepse ishte kurioz për t’a parë atë dhe nuk ishte në gjendje të lirohej.
Për fat të mirë, ai u lirua nga kjo tavolinë pa lëndime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO