Djali surprizon nënën, ajo gati sa nuk çmendet nga gëzimi – Lajmi.net
Djali surprizon nënën, ajo gati sa nuk çmendet nga gëzimi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:56, 11 October 2017
Dashuria e nënës për fëmijën është e pafundme, kjo dihet e ndoshta s’ka nevojë të thuhet, pro reagimi i një nëne kur takon të birin pas dy vitesh tregon me të vërtetë shumë.

Pas dy vitesh shërbim në marinën amerikane, djali, vendos të kthehet në shtëpi, por pa njoftuar asnjë person.

Në video është filmuar momenti kur ai, i veshur me uniformë, del përpara nënës së tij, e cila nuk u beson syve dhe nga gëzimi reagon shumë çuditshëm, duke filluar të vrapojë je drejt djalit të saj, por në drejtim të kundërt. Në video dëgjohet mamaja e përlotur, e cila thotë se kishte dy vite pa e takuar djalin e tij.

Videoja e publikuar në rrjet më 2 shtator, ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive, të cilët vlerësojnë dashurinë e nënës për djalin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: djali, gezimi, nëna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool