Djali nga Elbasani bën propozimin me të bukur ndonjëherë (Video) – Lajmi.net
Djali nga Elbasani bën propozimin me të bukur ndonjëherë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:26, 15 February 2017
“Dashuria është ajo që lëviz diellin e yjet e tjera”, është ky përkufizimi që i bën dashurisë Dante në Komedinë Hyjnore.

Dashuria është ndjenja më e fuqishme që ekziston, motori i vërtetë i botës, është ajo që na bën që të zgjohemi çdo mëngjes me një qëllim, ajo që na çon përpara në çdo çast.

Vetëm një djalë i dashuruar mund ta bëjë këtë surprizë kaq të bukur “gjysmës” së tij, të paktën kështu preferoj t’i quaj dy personat që jetojnë për njëri-tjetrin. Në ditët e sotme është fat që të kesh dikë që të do pa kushte dhe të kushton jetën e tij, e cila vetëm njëherë jetohet.  Dionisi nga Elbasani i ka bërë një dhuratë të bukur njeriut të tij të zemrës, Jonadës, me të cilën ka 6 vite i lidhur. Kohë më parë ai mendoi që t’i bënte asaj propozimin për fejesë dhe për këtë bëri një skenar mjaft të bukur edhe me ndihmën e Arnelit, një mikut të tij.

Ata jetojnë të dy në Elbasan dhe Dionisi, i cili merret me piktura mendoi që gjatë rrugës për në plazh të planifikonte gjithçka nëpërmjet një droni që filmoi momentin kur ai i propozoi Jonadës, të cilës i bëri edhe një portret një bregdet.

Fjalët janë të tepërta për këtë video e cila është publikuar dje për Shën Valentin, ndaj s’ngelet gjë tjetër veçse t’ju themi shijojeni!

Fjalët kyçe: djali nga elbasani, Propozimi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3