Djali merr gjashtë grushta në fytyrë para se të nokautojë kundërshtarin (Foto/Video) – Lajmi.net
Djali merr gjashtë grushta në fytyrë para se të nokautojë kundërshtarin (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:53, 4 August 2017
Një video mjaft interesante 19 sekondëshe po shihet nëpër internet.

Një djalë që thuhet se është vështirë të rrëzohet nga grushtet e kundërshtarit e ka dëshmuar më së miri këtë epitet që i është dhënë atij.

Në këtë video shihet kur një djalë tjetër fillon t’a godasë atë me grushta në fytyrë dhe atë plot gjashtë herë, trasnmeton lajmi.net.

Por asgjë, thjesht ai e shikon dhe e lejon t’a godasë atë deri në momentin kur ai fillon t’i kundërpërgjigjet.

Ai mjaftohet me vetëm një goditje dhe e shtrinë kundërshtarin për toke pa vetëdije.

Kjo video thuhet se është filmuar në Japoni dhe ëhstë komentuar nga shumë persona që e kanë parë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO