Djali katër vjeçar nga Peja ka nevojë për ndihmë – Lajmi.net
Djali katër vjeçar nga Peja ka nevojë për ndihmë
Autori: Lajmi.net LajmeOrganizohuSociale 12:35, 13 October 2017
Familja Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmë.

Djali katër vjeçar i Astrit Marajt ka probleme serioze me shëndetin, njofton lajmi.net

Ai vuan nga sëmundja e zemrës dhe diabetit, ndërsa së fundmi i është shfaqur epilepsia dhe prindërit nuk kanë mundësi ta dërgojnë në kontrollë, ndërsa nga vendi ku janë të strehuar duhet të largohen muajin tjetër.

Ndihma juaj le të adresohet në këtë numër bankar (shih në foto), ndërkaq për më shumë të dhëna adresohuni tek ky numër telefoni:

Astrit Maraj- 049 291 108

 

http://lajmi.net/djali-3-vjecar-nga-peja-ka-nevoje-per-ndihme/

 

 

Fjalët kyçe: Familja Maraj, ndihmë, Peje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool