Djali i Zinedine Zidane shënon një gol të çmendur në El Clasico (VIDEO) – Lajmi.net
Djali i Zinedine Zidane shënon një gol të çmendur në El Clasico (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:52, 16 April 2017
Djali i Zinedine Zidane, Enzo Zidane, ka shënuar gol të jashtëzakonshëm në El Clasico kundër Barcelonës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Enzo Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy