Djali i David Beckham lëshon video live në Facebook, por çfarë i ka komentuar futbollisti? – Lajmi.net
Djali i David Beckham lëshon video live në Facebook, por çfarë i ka komentuar futbollisti?
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunRrjetet Sociale 19:06, 23 January 2017
Djali i David Beckham, i cili është shumë i famshëm në rrjetet sociale ka lëshuar një video live në Facebookun e tij.

Ndërkohë, ajo që u ka rënë më së shumti në sy fansave dhe shikuesve në video, ishte komenti i babait të tij, super-futbollistit, David Beckham, shkruan lajmi.net

“U should be at school”, ka shkruar në komentin e tij David Beckham, duke i treguar se duhej të ishte në shkollë.

Kjo sigurisht ngase djaloshi në kohën kur ishte live në Facebook, ishte koha e shkollës./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Beckham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master