Djali ha një merimangë të madhe /VIDEO – Lajmi.net
Djali ha një merimangë të madhe /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:45, 31 July 2018
Kjo është vërtetë shumë shpifëse.

Një djalë nga Miçigan filmonte veten duke ngrënë një merimangë gjahtari që kapi në dhomën e tij, transmeton lajmi.net.

Pastaj ai e shoqëron atë me një birrë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO