Djali fillon të qaj kur e sheh motrën e tij të sapolindur – Lajmi.net
Djali fillon të qaj kur e sheh motrën e tij të sapolindur
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:26, 14 March 2018
Ishte një moment i veçantë dhe emocional

Një fotografi që kapi momentin kur një djalë i ri u takua me motrën e tij të vogël për herë të parë ka, është bër hit në internet, në sajë të reagimit emocional të djalit, transmeton lajmi.net.

Kur Jackson hyri për herë të parë në dhomë me babain e tij Stephen, ai ishte plotësisht i qetë, madje edhe ishte i ulur afër nënës së tij Ashley në krevat.

Megjithatë, pak çaste më vonë, ai filloi të qante histerikisht, shumë për habinë e nënës së tij.
“Unë pashë, si lotët e tij, thyen zemrën tuaj të nënës”, shkroi Burch.

Fotot e Jackson duke qarë pranë nënës dhe motrës së tij kanë shkuar viralisht në Facebook që kur janë postuar në nëntor, duke mbledhur më shumë se 42,000 reagime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO