Divorci përmes shtatë ilustrimeve – Lajmi.net
Divorci përmes shtatë ilustrimeve
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:14, 14 October 2017
Kur në pyetje janë fëmijët, si duhet të veproni?

 

Divorci është një nga gjendjet më të vështira dhe më kritike që një familje mund të kalojë, shkruan lajmi.net

Derisa nuk e keni përjetuar, është e vështirë madje edhe të vizalizoni saktësisht se çka mund të shkaktojë.

Një artist e ka ilustruar se si divorci mund të ndikojë në familje në mënyrë shumë të thjeshtë.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Divorci, familje, Ilustrime, ndikim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool