Ditëlindjen e 22-të, Eni Koçi e feston pranë të dashurit?! – Lajmi.net
Ditëlindjen e 22-të, Eni Koçi e feston pranë të dashurit?!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:10, 5 July 2018
Eni Koçi feston ditëlindjen e 22-të.

Të shumta ishin urimet dhe befasitë që e përcollën atë gjatë gjithë ditës, e padyshim se mungesa e reperit shqiptar, Genc Prelvukaj është vërejtur nga fansat e saj, shkruan lajmi net.

Edhe pse, Genci nuk reagoi me asnjë postim në Instagram, kjo e fundit u shfaq me të dashurin.

Në imazhin që ua sjell lajmi.net, çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, që tashmë festojnë ditëlindjen e Enit.

“Ditëlindja e 22-të”, ka shkruar ajo.

Përpos kësaj, dyshja kanë edhe dy këngë të realizuara “Shi bie në Tiranë” dhe “Vetëm ti”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO