Dita e zezë për aktorin e famshëm turk – Lajmi.net
Dita e zezë për aktorin e famshëm turk
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:35, 9 November 2018
Mehmet Gunsur prej pak kohësh jeton në Itali me bashkëshorten e tij Katerina Mongio dhe fëmijët Maya, Ali dhe Cloe.

Aktori i njohur turk Mehmet Gunsur i ka dhënë lamtumirën e fundit babait të tij 78-vjeçar, i cili prej pak kohësh ishte nën kujdesin e mjekëve.

Agjencia e lajmeve “IHA” raportoi se ceremonia mortore e Teoman Gunsur u zhvillua të enjten në Zincirlikuyu të Stambollit.

Aktori 43-vjeçar Mehmet Gunsur prej pak kohësh jeton në Itali me bashkëshorten e tij Katerina Mongio dhe fëmijët Maya, Ali dhe Cloe.

Ai mësohet se ka zbritur në Stamboll me avionin e parë, sapo ka marrë lajmin e hidhur për humbjen e babait.

Përveç të afërmve, Mehmet Gunsur-it në këtë ditë të vështirë iu gjendën pranë edhe kolegët aktorë Selman Ergenç, Tulin Ozen, Guven Kiraç, Sarp Akkaya, Ece Sukan, Berrak Tuzunataç, Halit Ergenç dhe Engin Ozturk.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO