Dita bëhet natë në Serbi, edhe sot stuhitë shkaktojnë kaos në rrugë /VIDEO – Lajmi.net
Dita bëhet natë në Serbi, edhe sot stuhitë shkaktojnë kaos në rrugë /VIDEO
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 11:26, 14 June 2018
Pas reshjeve të mëdha të shiut dhe breshrit përgjatë ditës së djeshme moti do të vazhdojë të jetë i ngjashëm edhe sot, i përcjellë edhe me erëra të fuqishme.

Sipas mediave serbe nga paralajmërimet ka mundësi që rrugët sërish të mbushen me ujë.

Gjithashtu janë paralajmëruar edhe rrëshqitje të dheut.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO