Distria Krasniqi fiton ndaj Stangarit, lufton për medaljen e artë njësoj si Nora Gjakova – Lajmi.net
Distria Krasniqi fiton ndaj Stangarit, lufton për medaljen e artë njësoj si Nora Gjakova
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:18, 19 January 2018
Distria Krasniqi kërkon medaljen e artë.

Distria Krasniqi e mposhti Anja Stangarin nga Sllovenia në gjysmëfinale në kategorinë deri 52 kilogramë.

Edhe Nora Gjakova e ka siguruar të argjendtën dhe më vonë do të luftojë për të artën në turneun e parë për këtë vit në xhudo.

Krasniqi në finale do të përballet me xhudisten nga Brazili, Jessica Pereira.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals