Distria Krasniqi fiton medaljen e bronztë – Lajmi.net
Distria Krasniqi fiton medaljen e bronztë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 18:03, 10 February 2018
Ajo e mposhti xhudisten japoneze, Natsumi Tsunoda

Distria Kransiqi ka fituar medaljen e bronztë në Grand-Slamin e Xhudos në Paris.

Ajo e mposhti xhudisten japoneze, Natsumi Tsunoda, përcjellë “Lajmi.net”.

Akil Gjakova ka siguruar medaljen e argjendtë, pasi që ka arritur në finale, ku do të luajë për të artën.

Ndërkohë, Nora Gjakova u eliminua në rrethin e dytë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO