Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij – Lajmi.net
Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:02, 15 February 2017
Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij

Për të ditur se çfarë në të vërtetë një njeri mendon për ju, ju nuk mund të pyesni atë direkt.

Ju çdo herë vetëm vëzhgoni veprimet e tij. Pavarësisht asaj që ai person thotë, gjestet e tyre fizike mund të shfaqin në pah sekretet dhe qëllimet e tyre të vërteta.

Më poshtë mundtë shihni një koleksion që mund të paraqet gjestet më të zakonshme që mund të bëjnë burrat për të treguar ndjenjat e tyre të vërteta.

Kjo është një mënyrë e besueshme për të kuptuar nëse atij i pëlqeni apo jo.

Ai luan me flokët e tij

Ai vendos duart në pjesën e belit

Ai përpiqet të zë sa më shumë hapësirë gjatë ecjes

Ai jep hapur qëndrimet e tij ndaj teje

Flet me zë më të lartë se sa duhet

Ai ju kopjon gjatë paraqitjeve tuaja

Sjelljet e tij bëhen më emocionuese.

Fjalët kyçe: interesi, Partneri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master