Disa nga paraqitjet më ‘hot’ të Genta Ismajlit (Foto) – Lajmi.net
Disa nga paraqitjet më ‘hot’ të Genta Ismajlit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:29, 20 March 2017
Këngëtarja Genta Ismajli gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me paraqitjet e saj por fotosesioni i fundit ka qenë kulmi.

Fotografitë e realizuara kanë marrë vëmendjen ende pa u publikuar versioni origjinal i tyre, shkruan lajmi.net

Genta po vjen edhe me një klip tejet ‘hot’ dhe në bazë të fotografive të lartë përmendura ka ngjallur shumë kureshtjen e fansave.

E deri atëherë ju sjellim disa nga momentet kur Genta është paraqitur shumë seksi./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Genta Ismajli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3