Disa nga metodat më të çuditshme të qethjes – Lajmi.net
Disa nga metodat më të çuditshme të qethjes
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:57, 11 October 2018
Në kohët e sodit po shohim çdo ditë e më shumë qethje nga më të ndryshmet.

Në videon e mëposhtme ju do të shihni disa nga qethjet më të habitshme që më herët nuk i kishim menduar se do të përdoreshin, transmeton lajmi.net.

Duke filluar nga qethja me flakë, e deri tek ajo më sopatë, këtu do ti gjeni metodat më të habitshme të qethjes së flokëve.

Madje disa prej tyre janë edhe duke u përdorur në masë. Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO