Disa nga formacionet e Real Madridit me Neymarin – Lajmi.net
Disa nga formacionet e Real Madridit me Neymarin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:46, 12 February 2018
Lajmet për transferimin e Neymarit te Real Madrid, vazhdojnë të rriten dita e ditës.

Braziliani që javën e kaluar mbushi 26 vite, me shumë gjasë do të rikthehet në La Liga, për t’iu bashkuar rivalëve të Barcelonës, skuadrës së Real Madridit.

Real Madrid ka filluar të punojë seriozisht në këtë drejtim, ndërsa në Francë është raportuar se Neymar do t’iu kushtojë deri në 300 milionë euro ‘Los Blancos’.

Lajmet e shumta kanë bërë që ‘Goal.com’ të formulojë formacione të ndryshme rreth skemave të ndryshme të Real Madridit në rast të transferimit të Neymar, duke i llogaritur edhe me Ronaldon, por edhe pa të./Lajmi.net/

a4

a3

a2

a1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO