Disa minuta pasi humbi penalltinë, Mertens shënoi golin e vitit në Itali (VIDEO) – Lajmi.net
Disa minuta pasi humbi penalltinë, Mertens shënoi golin e vitit në Itali (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:59, 19 March 2017
Dries Mertens humbi penalltinë ndaj Empolit, por pastaj shënoi një gol të "çmendur" nga goditja e dënimit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Dries Mertens, Napoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool