Diori nëntëvjeçar me sëmundje të zemrës, ka nevojë për ndihmë (Video) – Lajmi.net
Diori nëntëvjeçar me sëmundje të zemrës, ka nevojë për ndihmë (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleSociale 20:36, 6 November 2016
I shtrirë në shtratin e tij, duke shpresuar që një ditë të mund të loz dhe shkoj në shkollë si fëmijët e tjerë, Dior Agushi, nëntëvjeçar, vuan nga sëmundja e zemrës, shërimi i të cilës i kushton rreth 50 mijë euro.

Kushtet e vështira në të cilën jeton familja Agushi nga Prishtina, kanë bërë që ai të sëmurët në mushkëri nga të ftohtit, gjë që i ka shkaktuar vështirësi edhe në frymëmarrje.

Nëna Shenaj Agushi, e vetme me dy fëmijë, rrëfen për gjendjen e djalit të sëmurë.

Agushi mund të kontaktohet në numrin e telefonit 044 846 155 dhe mund t’i ndihmoni përmes llogarisë në TEB: 2011000122359138

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO