Diona Fona edhe zyrtarisht bëhet shofere – Lajmi.net
Diona Fona edhe zyrtarisht bëhet shofere
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:40, 13 January 2018
Diona Fona është artiste e re e cila po pëlqehet shumë nga publiku.

Në fund të muajit 2017, këngëtarja ka lansuar projektin “Shy”, këngë të cilën e solli bashkë me videoklip, shkruan lajmi.net.

Ajo ka vendosur ta marrë patentë shoferin dhe këtë gjë e arritimi me sukses, duke u bërë shoferja më e re në trafik.

Diona ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën ka shkruar “Zyrtarisht shofere”.

Këngëtares i dëshirojmë vozitje të rehatshme. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Diona Fona, shoferë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush