Dikur turpërohej të zhvishej para burrit të saj për shkak të peshës, tani një femër shumë seksi (Foto) – Lajmi.net
Dikur turpërohej të zhvishej para burrit të saj për shkak të peshës, tani një femër shumë seksi (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 0:38, 7 June 2017
Një nënë obeze ka zbuluar sekretin se si ka arritur të humb 45 kilogramë, pasi i dashuri i saj postoi një fotografi të saj me rroba banjo në Facebook.

Charlotte Burgess 25-vjeçe nga Mançesteri, kishte shtuar shumë gjatë shtatzënisë me të birin Harley, transmeton Telegrafi.

Ajo ndihej aq shumë e turpëruar me linjat e saj trupore, sa që gjithmonë refuzonte që i dashuri i saj Danny Coates 25-vjeç ta shoh lakuriq, ku si pasojë e kësaj dyshja nuk kishin bërë seks për muaj të tërë.

Por gjithçka ndryshoi në jetën e saj kur Danny shpërndau një fotografi të saj në internet, ku ajo shihej duke pozuar në vaskë me rroba banjo.

“Kur pash veten se sa e plotë isha dhe dhjami vërehej nga të gjitha anët fillova të qaj. Ai nuk e kishte ditur se kjo fotografi do të më mërzis shumë, sepse më donë ashtu siç jam”k a deklaruar ajo.

Prej atij momenti ajo vendosi të ndryshojë gjithçka në jetë, dhe kështu brenda 10 muajve arriti të humb 45 kilogramë, falë dietave strikte, ushtrimeve të rregullta në palestër dhe mënyrës së re të ushqyerit. /Telegrafi/

Fjalët kyçe: burri, gruaja, Mbipesha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper