Digjet furgoni me mallra, policia thotë se ishte e qëllimtë – Lajmi.net
Digjet furgoni me mallra, policia thotë se ishte e qëllimtë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 9:51, 9 November 2017
Një furgon mallrash është djegur gjatë natës në lagjen 4 të qytetit të Korçës.

 

Ngjarja ka ndodhur para banesës së pronarit të furgonit, ndërsa dyshohet që të ketë qenë e qëllimtë.

Pronari i furgonit thotë se më herët ia kanë vjedhur atë, ndërsa tani, gjatë djegies, i kanë hedhur naftë për ta djegur plotësisht, njofton TCH.

Policia po punon për zbardhjen e motiveve të ngjarjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO