Dieta që transformoi 23-vjeçaren (Foto) – Lajmi.net
Dieta që transformoi 23-vjeçaren (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 0:02, 27 May 2018
Një 23-vjeçare e cila prej vitesh përpiqej të humbte peshë, ia ka dalë të arrijë format perfekte brenda 1 viti duke ndjekur një dietë me pak karbohidrate dhe shumë yndyra.

E teksa për shumicën e njerëzve ekziston ideja se yndyrat të shëndoshin, transformimi i Mari Llewellyn është prova se një dietë e kontrolluar ushqimore sjell edhe rezultate mahnitëse.

Ajo peshonte 111 kg derisa vendosi të ndryshonte mënyrën e të ngrënit, duke arritur të humbiste 32 kg brenda një periudhe një vjeçare.

Një arritje e madhe për 23-vjeçaren, e cila ka treguar se për shumë vite kishte provuar forma të ndryshme për të rënë nga pesha, por deri para 1 viti asgjë nuk kishte dhënë rezultat.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO