Diego Costa zgjedh klubin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Diego Costa zgjedh klubin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 13:26, 15 July 2017
Diego Costa do të largohet nga Chelsea.

Diego Costa do të rikthehet në Atletico Madrid.

Sulmuesi është nxjerrë në shitje nga Chelsea.

Dhe, “Mundo Deportivo” raporton se Costa do të luajë prapë në La Ligë te ish skuadra e tij, Atletico Madrid, përcjell “lajmi.net”.

Brenda javës së ardhshme drejtuesit e klubit madrilen do të tentojnë arritjen e marrëveshjes për transferimin e Costas. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2