Diçka të tillë ende nuk keni parë: Shikoni këtë kamion special i cili për 1 orë prodhon 15 mijë tulla – Lajmi.net
Diçka të tillë ende nuk keni parë: Shikoni këtë kamion special i cili për 1 orë prodhon 15 mijë tulla
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 12:01, 13 February 2018
Një video e pabesueshme e cila tregon se si një kamion prodhon një numër të madh të tullave prej balte.

Ky kamion është në gjendje që për vetëm një ore të prodhoj 15 mijë tulla

Shikojeni videon më poshtë dhe mësoni si bëhet i gjithë procesi

 

Fjalët kyçe: kamion

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush