Di Maria “kërcënon” Real Madridin – Lajmi.net
Di Maria “kërcënon” Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:26, 11 February 2018
Angel Di Maria ka paralajmëruar Real Madridin para sfidës së Ligës së Kampionëve, se skuadra e PSG-së është më e mirë sesa vitin e kaluar.

Më 14 shkurt në garën elitare të Evropës për klube, Real Madrid si kampion në fuqi do t’i mas forcat me njërën nga skuadrat më në formë në Evropë, PSG-në, që këtë vit në skuadër ka edhe Neymarin.

PSG sezonin e kaluar kishte pësuar një humbje befasuese nga Barcelona, ku përkundër rezultatit 4:0 nga ndeshja e parë, u mposhtën 6:1 në ndeshjen e kthimit në ‘Camp Nou’.

“Ne jemi më të fortë sesa ishim vitin e kaluar”, ka deklaruar Di Maria.

“Ne kemi ambicie të mëdha dhe mund t’i realizojmë ato. Por gjithashtu, ne e dimë se për ta fituar Ligën e Kampionëve, kemi nevojë edhe për pak fat”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Angel Di Maria, PSG, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush