Dhuratës i ngatërrohen flokët, kështu se keni parë kurrë – Lajmi.net
Dhuratës i ngatërrohen flokët, kështu se keni parë kurrë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:59, 14 November 2017
Aktive është në rrjetet sociale sepse për këngë të re nga ajo na ka marrë malli.

Fjala është për këngëtaren Dhurata Ahemtaj e cila në Instastory ka hedhur një fotografi shumë interesante, shkruan lajmi.net

Në këtë imazh, ajo shihet me flokë të shprishura, duke u fotografuar kështu pas dushit.

Po ashtu, vërehet se Dhurata në këtë foto është pa grim, duke treguar se sa e bukur dhe natyrale është në një gjendje të tillë./Lajmi.net/

23627002_2424170847808402_397264966_o

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO