Dhurata perfekte për partnerët tuaj, veshjet intime për ditët e veçanta (FOTO) – Lajmi.net
Dhurata perfekte për partnerët tuaj, veshjet intime për ditët e veçanta (FOTO)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:58, 22 December 2017
E vetmja pjesë e veshjes, e cila nuk ndikohet aspak nga ndryshimi i klimës apo i temperaturës, janë të brendshmet.

Me ditë të tëra keni ëndërruar dhe planifikuar që të kaloni mbrëmjen vetëm me të dashurin tuaj. Jeni kujdesur për çdo detaj, për gjithçka. Lulet, shampanja, muzika romantike, ledhatimet, puthjet. Por në një ditë të tillë më shumë se asgjë nuk ka rëndësi se veshja juaj intime.

Ato nuk mungojnë asnjëherë dhe duhet të jenë joshëse dhe provokuese, në mënyrë që të nxisni edhe fantazitë e partnerit tuaj.

Disa thonë që ndërresat e brendshme tregojnë “unin” tuaj të brendshëm. Tregojnë se kush jeni në të vërtetë.

Ja disa sugjerime për ju/e.e

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO