Dhurata 60 mijë dollarëshe që Kylie pranoi nga i dashuri për ditëlindje (Foto) – Lajmi.net
Dhurata 60 mijë dollarëshe që Kylie pranoi nga i dashuri për ditëlindje (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:40, 13 August 2017
Bukuroshja Kylie Jenner tri ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 20, me këtë rast ajo pranoi dhurata dhe urime të shumta.

Në 20 vjetorin e lindjes së saj, Kylie mori një dhuratë prej 60.000 dollarësh nga i dashuri i ri, Travis Scott, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Dhurata është një gjerdan me një flutur që shkëlqen i gjithi dhe mbante çmimin marramendës.

Sipas një burimi të TMZ, nga shumë dhurata që ajo mori, ishte edhe kjo bizhuteri mahnitëse që iu dhurua nga Travis.

Gjerdani thuhet se është bërë me porosi të veçantë për Kylie dhe është punuar edhe me gurë diamantesh 28 karatësh.

Këtë stoli, ajo e kishte vënë të shtunën dhe e tregoi përmes rrjetit social Snapchat duke lënë një mbishkrim dedikuar atij.

Kylie tash e një kohë ka markën e saj të grimit ‘Kylie cosmetics’ , e cila i sjell asaj të ardhura të mëdha. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dhurata e Kylie Jenner

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool