Dhunë në futbollin kosovar, gazetari sportiv goditet me gurë (FOTO) – Lajmi.net
Dhunë në futbollin kosovar, gazetari sportiv goditet me gurë (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:34, 19 April 2017
Dhunë në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës mes Llapit dhe Drenicës.

Jon Ajeti, gazetari i Klan Kosovës i cili e ka përcjellë ndeshjen mes Llapit dhe Drenicës është lënduar në momentin kur disa tifozë kanë filluar ta gjuajnë me gurë, njofton Klan Kosova.

Ajeti është dërguar në QKUK pasi ka marrë lëndime në ballë nga goditjet.

18035066_1368355266588415_867122230_n

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO