Dhunë e tmerrshme në Argjentinë, vdiq tifozi i hedhur nga tribunat (FOTO) – Lajmi.net
Dhunë e tmerrshme në Argjentinë, vdiq tifozi i hedhur nga tribunat (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:35, 17 April 2017
Një incident i tmerrshëm ka ndodhur gjatë duelit Belgrano - Talleres në Primera Division të Argjentinës.

Emanuel Balbo, 22-vjeç, tifoz i Belgrano ka vdekur pasi u hodh nga tribunat e sektorit që i takonte mysafirëve të Talleres.

Ai kishte rënë nga një distancë prej 10 metrash, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, mjekët e konstatuan vdekjen e shkaktuar nga tronditja në tru. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals