Dhjetë vjeçarja që ushtron pesë orë në ditë, profesioniste në boks – Lajmi.net
Dhjetë vjeçarja që ushtron pesë orë në ditë, profesioniste në boks
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunTë tjera 9:39, 27 January 2018
Është kampione e Ukrainës në boksin profesional.

E lindur në vitin 2008, Kira, e njohur si ‘Pink Panther’, ushtron pesë orë në ditë boks, transmeton lajmi.net

Pavarësisht se është vetëm dhjetë vjeçare, ajo tashmë i ka ëndërrat dhe rrugën e qartë për t’i realizuar ato.
Me ndihmën e të atit, si trajner i saj si dhe përkrahjen e nënës, ajo në tetë ndeshje asnjëherë nuk ka humbur.
Sipas babait të Kirës, ajo filloi të ushtrojë vitin e kaluar dhe për një muaj ka arritur rezultate të mahnitshme, çka të tjerët normalisht i arrijnë vetëm pas një apo dy viteve.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO