Dhjetë projektet më të famshme të Nifty (Video) – Lajmi.net
Dhjetë projektet më të famshme të Nifty (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:33, 9 January 2018
Këto projekte janë të mahnitshme.

Secila prej tyre është e thjeshtë dhe tregojnë kreativitet maksimal, shkruan lajmi.net

Në vazhdim do të mund të ndiqni secilin prej tyre. Së bashku, këto projekte janë më të famshmet të cilët njerëzit në mbarë botën i kanë shikuar dhe praktikuar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Nifty, projekte

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master