Dhjetë gabimet që gratë i bëjnë me të brendshme – Lajmi.net
Dhjetë gabimet që gratë i bëjnë me të brendshme
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 12:09, 14 November 2017
Çfarë keni blerë së fundmi?

A e keni gjetur veten ndonjëherë në situatë që shikon për të brendshme të reja dhe mendon ‘wow, sa bukur, do t’i blej menjëherë.’

Nëse po, atëherë, zonja, ky artikull është për ju, shkruan lajmi.net

Njihuni me gabimet më të shpeshta që i bëjnë gratë kur blejnë të brendshme. E gjeni veten diku? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gabime, gra, Të brendshme

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master