Dhjetë filmat më inspirues të të gjitha kohërave (Video) – Lajmi.net
Dhjetë filmat më inspirues të të gjitha kohërave (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimCinemaEntertainmentFunKulturë/Arte 15:18, 14 August 2017
Të gjithë kemi nevojë të inspirohemi dhe filmat janë një ndër rrugët më të mira për të arritur këtë qëllim.

‘Friday night lights’ bën pjesë në top dhjetëshen e filmave më të mirë të të gjitha kohërave, shkruan lajmi.net

Filma të tillë mund të ju bëjnë të qeshni, të qani, të keni nevojë për vetmi apo për dikë që t’ju përqafojë.

Gjithsesi, në videon më poshtë shikoni se cilët filma bëjnë pjesë në listën e top dhjetëshes. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: filmat inspirues

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master