Dhëndri ia hoqi vellon nuses që ta puthë, ajo bëri diçka që la pa fjalë dasmorët (Video) – Lajmi.net
Dhëndri ia hoqi vellon nuses që ta puthë, ajo bëri diçka që la pa fjalë dasmorët (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:06, 16 May 2017
Martesa do të duhej të ishte dita më e lumtur e një çifti, por kjo nuse e re sigurisht se nuk mendon kështu.

Në fakt gjatë ceremonisë martesore në kishë, dhëndri ia kishte hoqi vellon për ta puthur gruan e tij të ardhshme që është shtatzënë, por ajo bëri diçka që i shokoi dasmorët – ktheu kokën në anën tjetër dhe refuzoi puthjen e tij, transmeton Telegrafi.

Në vend se të rrëmbehej nga emocionet dhe lotët e gëzimit, në sytë e saj kishte dilema. Tani, të gjithë kanë filluar të pyesin se çfarë kishte bërë dhëndri që e kishte nervozuar kaq shumë nusen e re.

Fjalët kyçe: Martesa, Vello

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master