Destinacione të rrezikshme, por këta fotografë s’ka asgjë që mund t’i ndalë – Lajmi.net
Destinacione të rrezikshme, por këta fotografë s’ka asgjë që mund t’i ndalë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:22, 13 November 2017
Duhet të kesh shumë pasion dhe guxim për të realizuar foto spektakulare.

Fotografët e vënë veten në rrezik, për foto që ia vlen të admirohen, shkruan lajmi.net

Që nga ngjitja  në akullnajë, deri tek praktikimi i jogës në shkëmbinjë të lartë dhe të thepisur, aventurat e tyre shkojnë varg dhe nuk ka asgjë që mund t’i ndalë.

Destinacione të bukura të cilat i kanë shpërndarë fotografët nga e gjithë bota, ju mund t’i shihni më poshtë. /Lajmi.net/

Dangerous PhotosDangerous PhotosDangerous PhotosDangerous PhotosDangerous Photos

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy